Monokulary termowizyjne

Termowizor InfiRay Xeye II E3 Max V3 Termowizor InfiRay Xeye II E3 Max V3
Producent: InfiRay
Cena:

8 900,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kamera termowizyjna HIKMICRO Lynx C06 Kamera termowizyjna HIKMICRO Lynx C06
Producent: HICMICRO
Cena:

2 100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Monokular termowizyjny InfiRay EYE EH35 Monokular termowizyjny InfiRay EYE EH35
Producent: InfiRay
Cena:

9 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termowizor InfiRay Xeye E6 Plus V3 Termowizor InfiRay Xeye E6 Plus V3
Producent: InfiRay
Cena:

13 900,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termowizor InfiRay Xeye E6 Pro V3 Termowizor InfiRay Xeye E6 Pro V3
Producent: InfiRay
Cena:

15 900,00 zł

szt.
zobacz więcej

Monokulary termowizyjne służą do wykrywania sygnatury cieplnej. Jest on doskonałym rozwiązaniem w czasie polowań bądź do ochrony swojego terytorium nocą. Co ciekawe, znajduje on swoje zastosowanie w branży budowlanej, co znacząco zwiększa zakres jego wykorzystania. Decydując się na monokulary termowizyjne, myśliwi mogą z powodzeniem rozpoznawać zwierzynę nawet przy bardzo słabej widoczności. Dzięki urządzeniu można widzieć w zupełnej ciemności, świetle dziennym oraz przez dym lub mgłę.

 

 

Czytaj więcej...

Kamera termowizyjna - dla kogo?

Monokulary termowizyjne wyróżniają się funkcjonalnością, a zakres ich zastosowania jest niezwykle szeroki. Można wykorzystywać je w branży myśliwskiej, budowlanej, bezpieczeństwie, a także obserwacji, LE, analizie energetycznej czy w wojsku. Jednymi z podstawowych czynników wpływających na wydajność urządzenia są jego rozdzielczość bądź liczba pikseli w czujniku termicznym. Im więcej pikseli, tym monokular termowizyjny będzie miał lepszą rozdzielczość. Kamery termowizyjne składają się z detektora oraz soczewki germanowej, pozwalające na wizualne przedstawienie energii podczerwonej emitowanej przez wszelkie obiekty przekraczające 0 k. Umożliwiają one na zobaczenie „ciepła”, a dzięki dobrej jakości kamerze termowizyjnej można zaobserwować niezwykle szczegółowe obrazy, które nie są widoczne gołym okiem.

Monokulary termowizyjne - opinie

Dostępne w naszej szerokiej gamie produktów monokulary termowizyjne cieszą się doskonałymi opiniami ze strony usatysfakcjonowanych z ich zakupu użytkowników. Klienci doceniają je za staranne wykonanie z najwyższej klasy komponentów, co przekłada się na ich większą trwałość czy odporność na uszkodzenia.

Kamera termowizyjna - cena

Znajdujące się w naszym sklepie wytrzymałe monokulary termowizyjne odznaczają się korzystnymi cenami, zwiększającymi opłacalność zakupu. Oferujemy jedynie sprawdzone, komfortowe w użytkowaniu urządzenia, które sprawnie posłużą swoim użytkownikom przez wiele lat. Termowizja to niezwykle zaawansowana technologia między innymi umożliwiająca w niesprzyjających warunkach pogodowych zauważać obiekty cieplejsze od otoczenia. Proponowane przez nas monokulary termowizyjne to kompaktowe urządzenia, które sprawdzą się w myślistwie, łowiectwie, obserwacji zwierząt, a także w całej gamie zadań, również specjalnych.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego kamery termowizyjne pochodzą od znanych i renomowanych producentów, co świadczy o ich wysokiej jakości. Ich zakup jest gwarancją trwałości, komfortowego użytkowania oraz intuicyjnej obsługi. Oferowane przez nas urządzenia z łatwością można zabrać w teren, a ich ergonomiczny kształt ułatwia wygodne przechowywanie. Monokular termowizyjny stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla myśliwych, jak i dla miłośników obserwacji przyrody, a także wielu innych osób.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl