InfiRay

Luneta termowizyjna INFIRAY TUBE TL35 V2 Luneta termowizyjna INFIRAY TUBE TL35 V2
Producent: InfiRay
Cena:

13 900,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termowizor InfiRay Xeye II E3 Max V3 Termowizor InfiRay Xeye II E3 Max V3
Producent: InfiRay
Cena:

8 900,00 zł

szt.
zobacz więcej
Monokular termowizyjny InfiRay EYE EH35 Monokular termowizyjny InfiRay EYE EH35
Producent: InfiRay
Cena:

9 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termowizor InfiRay Xeye E6 Plus V3 Termowizor InfiRay Xeye E6 Plus V3
Producent: InfiRay
Cena:

13 900,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termowizor InfiRay Xeye E6 Pro V3 Termowizor InfiRay Xeye E6 Pro V3
Producent: InfiRay
Cena:

15 900,00 zł

szt.
zobacz więcej

W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej jakości akcesoria strzeleckie, w tym profesjonalne termowizory. InfiRay to producent, który cieszy się ogromną popularnością na naszym rodzimym rynku. Wszystkie egzemplarze dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z należytą starannością. Dlatego opinie na temat tych produktów są bardzo pozytywne.

Dokładamy wszelkich starań, aby w asortymencie naszego sklepu pojawiły się lunety, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb różnorodnych klientów. Wybór konkretnego modelu na pozór może wydawać się łatwy, natomiast w praktyce sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej.

 

Czytaj więcej...

Producent InfiRay - najwyższa efektywność działania termowizorów

Lunety termowizyjne są funkcjonalnymi urządzeniami myśliwskimi, które często przydają się podczas różnego rodzaju polowań. Dzięki posiadaniu sprzętu takiego jak termowizory InfiRay możliwe jest przeprowadzenie łowów w efektywniejszy sposób.

Tak jak przed zakupem innego rodzaju akcesoriów myśliwskich, warto przed złożeniem zamówienia dokładnie zapoznać się z parametrami technicznymi konkretnych termowizorów. W przypadku produktów InfiRay cena idzie w parze z jakością, dlatego opinie klientów, którzy zdecydowali się na zakup termowizorów są bardzo pozytywne.

Sprawdzenie parametrów i dopasowanie termowizora względem własnych potrzeb jest o tyle istotne, iż tego typu sprzęt poprawia możliwości obserwacyjne oraz użytkowników. Wszyscy klienci, nawet Ci najbardziej wymagający, powinni sprawdzić modele oferowane przez InfiRay. Producent dokłada wszelkich starań, aby termowizory powstawały z najwyższej jakości materiałów, a także spełniały funkcje bez żadnych awarii czy niepotrzebnych usterek.

InfiRay - który produkt tej marki będzie odpowiedni?

Wybierając lunetę termowizyjną, już na samym początku warto zwrócić uwagę na obiektyw. To właśnie średnica tego elementu w połączeniu z rozmiarami detektora określa konkretną odległość wykrywania celu.

Jeśli chodzi o InfiRay, producent zadbał o to, aby korzystanie z lunet termowizyjnych było możliwe w nawet najtrudniejszych warunkach. W dużej mierze produkty tej marki są wodoodporne, a oprócz tego odporne na pyły i różnego rodzaju wstrząsy.

Co więcej, przy wyborze odpowiedniej lunety termowizyjnej należy mieć na uwadze jej pole widzenia oraz możliwość powiększania.

InfiRay - producent solidnych termowizorów oferowanych w Arma J.

Zachęcamy do śledzenia szczegółowej oferty naszego sklepu. Można znaleźć najlepszej jakości broń, amunicję i akcesoria myśliwskie, które mają duży wpływ na jakość strzelania. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy postarają się na nie odpowiedzieć.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl