Tłumiki do broni

Tłumik aimSport Triton No. 5 Tłumik aimSport Triton No. 5
Producent: aimSport
Cena:

1 800,00 zł

szt.
zobacz więcej
Tłumik Hubster X-50 Tłumik Hubster X-50
Producent: HUBSTER
Cena:

1 650,00 zł

szt.
zobacz więcej

Tłumiki to istotny element nowoczesnej broni. Często możemy spotkać się także z nazewnictwem “tłumik dźwięku”, ponieważ sprzęt ten ma za zadanie optymalizować poziom hałasu, jaki generowany jest podczas oddawania strzału. Dodatkowo zmniejsza on siłę odrzutu zwiększając komfort użytkowania.

 

Czytaj więcej...

Aby mieć pewność, że użytkowana broń składa się z solidnych, odpowiednio dostosowanych do jej specyfiki materiałów, warto postawić na sprawdzoną firmę, posiadającą w swojej ofercie profesjonalne tłumiki do broni. Sklep, który prowadzimy, powstał z pasji do strzelectwa. Wieloletnie doświadczenie, a także szeroka wiedza w zakresie broni, optyki, akcesoriów czy amunicji pozwalają nam świadczyć usługi sprzedażowe na najwyższym poziomie.

Profesjonalne tłumiki do broni – nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy profesjonalne, sprawdzone pod kątem jakości tłumiki do broni. Konstrukcja oferowanych modeli została opracowana tak, aby zapewnić perfekcyjne prowadzenie pocisku. Zmniejszenie ciśnienia i ograniczenie poziomu hałasu to główne funkcje tego typu sprzętu.

Broń, która jest wyposażona w profesjonalny tłumik, daje użytkownikowi większe poczucie komfortu. Nasz sklep zajmuje się nie tylko sprzedażą tego typu akcesoriów, ale oferuje także profesjonalne doradztwo, wsparcie techniczne i ewentualny serwis po dokonanych zakupach.

Tłumiki do broni – sklep, któremu możesz zaufać

Wysoki poziom usług oraz oferowanego sprzętu potwierdzają pozytywne opinie naszych konsumentów. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, zapewniając profesjonalne poradnictwo zarówno w zakresie doboru tłumików, jak i pozostałych akcesoriów czy sprzętu dostępnego na naszej stronie. Konkurencyjna cena, najwyższa jakość, rzetelna współpraca, a także bezproblemowy przebieg transakcji to aspekty, które od lat doceniają kupujący.

Zamiłowanie do strzelectwa oraz 20-letnie doświadczenie w tym zawodzie sprawiają, że nasza praca wykonywana jest przede wszystkim z pasją. Postaw więc na rzetelną, sprawdzoną, profesjonalną firmę i ciesz się odpowiednio wyposażonym sprzętem przez długie lata.

 

Korzystanie z broni palnej w Polsce ma miejsce przede wszystkim podczas polowań. To niełatwe zajęcie, które z jednej strony wymaga sprawnej obsługi strzelby, a z drugiej umiejętności w ramach doskonałej orientacji w terenie, tropienia oraz cichego poruszania się. Nic w tym dziwnego, ponieważ głośniejszy trzask gałęzi pod butem potrafi skutecznie spłoszyć zwierzynę, nie mówiąc o głośnym wystrzale z broni palnej. Dlatego warto wyposażyć się w nowoczesny tłumik.

Tłumiki do broni myśliwskiej - sklep internetowy

Broń palna charakteryzuje się sporym hałasem przy oddaniu strzału. Ponadto strzelanie z tłumikiem często jest wygodniejsze, a także przyjemniejsze, ponieważ w pewnym stopniu złagodzony zostaje odrzut. To z kolei pozwala zmniejszyć czas potrzebny na oddanie drugiego strzału, o ile zwierzyna nadal będzie w zasięgu.

Tłumiki do broni - akcesoria o wysokiej jakości

Każdy strzelec zdaje sobie sprawę z tego, że broń oraz osprzęt muszą być dobrej jakości - w przeciwnym razie korzystanie z akcesoriów może prowadzić do wypadku. Co więcej, strzelba, jak i sam tłumik powinny być regularnie czyszczone, dzięki czemu będą służyły dłużej w maksymalnie bezpieczny sposób.

Tłumiki do broni myśliwskiej znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu cieszą się sporym uznaniem myśliwych oraz ekspertów w dziedzinie strzelania. Ze względu na innowacyjne technologie wykorzystywane w produkcji akcesoriów, tłumiki zapewniają skuteczne obniżenie hałasu wystrzału przy zachowaniu stosunkowo małych rozmiarów konstrukcji.

Tłumiki do broni znajdujące się w ofercie naszego sklepu są powszechnie stosowane także w wojsku oraz innych służbach mundurowych. Dlatego mamy pewność, że dobrze spełnią swoje zadanie. Nieprzypadkowo przecież otrzymują dobre opinie.

Tłumiki do broni myśliwskiej - ceny na konkurencyjnym poziomie

Tłumiki do broni myśliwskiej oferowane są w konkurencyjnych cenach, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich wysoką jakość, uniwersalność stosowania oraz żywotność. W razie dodatkowych pytań na przykład o zgodność sprzętową czy zainteresowania ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl