zawęź poszukiwania

Szafy (sejfy) na broń

Wszystkie osoby posiadające broń myśliwską lub inną broń palną powinny pamiętać, że należy je przechowywać w odpowiednio zabezpieczonym miejscu, niedostępnym dla osób trzecich. Zgodnie z prawem trzeba umieścić tego typu sprzęt w szafie na broń klasy S1, posiadającej odpowiednie systemy zabezpieczające i certyfikaty.

 

Szafy na broń myśliwską - sklep internetowy

Posiadając broń, należy zadbać o jej odpowiednie zabezpieczenie. Trzeba pamiętać, że jakikolwiek model w nieodpowiednich rękach może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Co więcej, zgodnie z prawem posiadacz broni wymagającej zezwolenia ma obowiązek przechowywać ją w szafie klasy S1. W innym przypadku może zostać obciążony surową karą. Jeśli użytkownik nie posiada odpowiedniego sejfu, a zostanie poddany kontroli, musi liczyć się z konsekwencjami. Policja ma prawo odebrać mu zezwolenie, a także nałożyć wysoką grzywnę, zatem nie warto ryzykować. Lepiej zapoznać się z naszym asortymentem i wybrać szafę na broń dopasowaną do swoich potrzeb czy preferencji.

Oferowane przez nas szafy na broń wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a także cechują się bardzo wysoką trwałością oraz wytrzymałością. Spełniają wymogi rozporządzenia MSWiA z dnia 11.12.2013 r. i rozporządzenia MSWiA z 26.08.2014 r. w zakresie przechowywania broni i amunicji. Są zgodne z normą PN-EN 14450 w klasie bezpieczeństwa S1, a także posiadają certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w klasie bezpieczeństwa S1.

Dostępne w naszym asortymencie szafy na broń wyróżniają się dużą pojemnością i świetną estetyką. Zostały wykończone z najwyższą starannością oraz dbałością o detale. Posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu nikt niepowołany nie jest w stanie ich otworzyć. Świetnie spełniają swoje zadania i służą przez długie lata, co potwierdzają pozytywne opinie. Prezentowane szafy dedykowane są wszystkim posiadaczom broni!

 

Solidne szafy na broń - cena

W naszym sklepie internetowym można kupić wysokiej jakości szafy na broń. Jaka jest ich cena? Otóż nie możemy odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, gdyż ich koszty zakupu są zróżnicowane. Ten czynnik zależy przede wszystkim od wymiarów konkretnej szafy na broń myśliwską. Aby poznać ceny poszczególnych modeli, wystarczy przejść do asortymentu. Do każdego produktu przypisane są informacje o kosztach zakupu.

Chcielibyśmy również zaznaczyć, że każdą szafę na broń można ubezpieczyć na wypadek kradzieży do wartości 50 000 zł w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, doradzimy i przedstawimy szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas szaf na broń. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl