zawęź poszukiwania
Producent
Dostępność

Słuchawki strzeleckie

Ochronniki słuchu Bull's Eye II Ochronniki słuchu Bull's Eye II
Producent: PELTOR
Cena:

140,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ochronniki słuchu Bulls Eye I Ochronniki słuchu Bulls Eye I
Producent: PELTOR
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej

Osoby, które próbowały już swoich sił w strzelectwie, doskonale zdają sobie sprawę, że wystrzałom z broni palnej towarzyszą głośne odgłosy. Jest to nieodzowny element tego sportu i nie da się go wyeliminować. Jednak można zminimalizować niebezpieczny wpływ hałasu na nasze zdrowie.

 

 

Czytaj dalej...

Słuch jest jednym z najwrażliwszych zmysłów. Komfortowe dla ludzkiego ucha będą dźwięki o natężeniu około 50 decybeli. Te o przekraczające 100 decybeli są już nieprzyjemne dla ucha, powodują ból i mogą być niebezpieczne. Broń palna generuje wystrzały, których natężenie dźwięku wynosi aż 170 decybeli. Ochronę słuchu należy więc traktować bardzo poważnie - nawet chwila zapomnienia może doprowadzić do poważnego uszkodzenia tego narządu.

Nikt nie chce, aby jego słuch został bezpowrotnie uszkodzony. Dlatego tak ważna jest jego odpowiednia ochrona. Najzwyklejsze zatyczki do uszu, które znaleźć możesz w markecie, nie spełnią oczekiwań w takiej sytuacji. Aby odpowiednio chronić zmysł słuchu, należy zaopatrzyć się w dedykowane do strzelectwa słuchawki, które zapewniają wysoką ochronę przed głośnymi wystrzałami.

Dobre słuchawki strzeleckie

Słuch chronić należy podczas strzelania w terenie, ale również w zamkniętych, dedykowanych do tego przestrzeniach. Wybierając oferowane przez nasz sklep słuchawki strzeleckie, możesz mieć pewność, że zapewniasz sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdujesz.

Produkty z naszego sklepu wykonane zostały z najlepszych jakościowo materiałów i z dbałością o najmniejszy detal. Wysoka wartość tłumienia hałasu zapewni Ci komfort zarówno podczas zajęć ze strzelectwa, jak i w trakcie polowania. Natomiast regulowany pałąk słuchawek pozwala na komfortowe noszenie.

Słuchawki strzeleckie - opinie

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepsze ochronniki słuchu nie sprawdzą się w momencie, gdy ich noszenie będzie powodowało ból i dyskomfort. Z tego względu ten aspekt również otoczyliśmy szczególną uwagą. Słuchawki ochronne, które znajdziesz w naszym sklepie, cechują się niezwykłą wygodą użytkowania. Wskazuje na to wiele pozytywnych opinii - według klientów nawet po kilku godzinach użytkowania słuchawek nie odczuwają żadnego dyskomfortu. Poza tym, nie spadają i nie przeszkadzają podczas biegania czy wykonywania gwałtownych ruchów.

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt, który na tle konkurencji wyróżnia się solidnym wykonaniem. Produkty znajdujące się na naszej stronie internetowej łączą w sobie wysoką funkcjonalność oraz atrakcyjną cenę. Dlatego są tak chętnie wybierane zarówno przez osoby trenujące strzelectwo, jak i przez profesjonalnych instruktorów czy sędziów strzeleckich.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl