zawęź poszukiwania

Nasadki termowizyjne

Termowizor to urządzenie analizujące promieniowanie podczerwieni. Reaguje na ciepło wytwarzane przez każde żywe ciało, pozwalając tym samym odróżnić je od otoczenia. Różnice temperatur przedstawione są na wyświetlaczu w formie mozaiki. Przykładowo - obserwowany dzik wyróżni się żywymi, jaskrawymi kolorami, podczas gdy otoczenie będzie zdecydowanie ciemniejsze. Ogromną zaletą termowizji jest fakt, że zarówno w dzień, jak i nocy urządzenie dostarcza wyraźny kontrastowy obraz.

    Czytaj dalej...    

Dobry sprzęt termowizyjny jest podstawą zarówno podczas działań służb specjalnych, jak i w trakcie nocnych polowań. Oglądając zwierzynę z ukrycia za pomocą nasadki termowizyjnej, na pewno jej nie spłoszymy, co mogłoby się wydarzyć na przykład podczas używania latarki. Obserwować obiekt można w najróżniejszych warunkach - w tym przypadku przeszkody nie będą stanowiły noc czy mgła.

   

Nasadki termowizyjne na lunety myśliwskie - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

   

Produkty znajdujące się w naszym asortymencie cechują się wytrzymałością, ponieważ zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów. Oferowane profesjonalne nasadki termowizyjne na lunety posiadają wysokiej jakości wyświetlacze, które zapewniają najostrzejszy z oferowanych na rynku produktów termowizyjnych obraz.

   

Najnowocześniejsze rozwiązania, w które wyposażone są dostępne w naszym sklepie nasadki, pozwalają na namierzenie celu w kompletnej ciemności, oddalonego nawet o kilometr lub dwa. Innowacyjne technologie pozwalają na powiększenie oglądanego obiektu bez utraty ostrości. Precyzyjne wykonanie sprawia, że konstrukcja oferowanych przez nas produktów zapewnia stabilność i wygodę użytkowania.

   

Nasadki termowizyjne, które u nas znajdziesz, są łatwe w użyciu i bez problemu zamontujesz je na lunetę. Zwracamy uwagę na kompaktowe rozmiary urządzeń, aby nie wpływały na wyważenie karabinu.

   

Nasadki termowizyjne na lunety - wybierz zaufany sklep

   

Wysoką funkcjonalność i wygodę użytkowania naszych produktów doceniło już wielu myśliwych. Chętnie dzielą się z nami swoimi pozytywnymi odczuciami. Dobre opinie na temat oferowanych przez nasz sklep produktów potwierdzają, że znajdziecie tu najlepszy na rynku sprzęt termowizyjny.

   

Na tle konkurencji wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami. Co więcej, oferujemy jedynie najwyższej jakości, profesjonalne nasadki termowizyjne na lunety. Prezentowane modele za sprawą swojej niezwykłej wytrzymałości będą służyć przez wiele lat. Jeżeli zależy Ci na najnowocześniejszych rozwiązaniach i trwałości nasadki termowizyjnej, wybierz jeden z egzemplarzy z naszego sklepu.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl