zawęź poszukiwania

Luneta termowizyjna to urządzenie, które pozwoli Ci na dostrzeżenie wszystkiego, co ukrywa się w mroku. Termowizja wykorzystywana jest w pracy służb specjalnych czy ratowniczych, jednak przez większość kojarzona jest przede wszystkim z działalnością myśliwych. Technologia ta pozwala na przekształcenie energii cieplnej w obraz. Każda istota żywa ma swoją temperaturę, którą obiektyw termowizyjny przechwytuje i przetwarza na obraz.

 

 

Czytaj dalej...

Termowizja bywa mylona z noktowizją, jednak te technologie znacznie się od siebie różnią. Działanie tej pierwszej polega na temperaturze, natomiast druga opiera się na natężeniu światła, które pozwala na widzenie klarownego obrazu po zmroku.

Lunety celownicze termowizyjne

Nowoczesne lunety termowizyjne, które znaleźć możesz w sklepie, pozwalają na otrzymanie niezwykle ostrego obrazu pełnego szczegółów. Lunety, które oferujemy, wyróżniają się na tle konkurencji długim czasem pracy baterii. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które nawet podczas ekstremalnych warunków zachowują duży kontrast i pozwalają na wielokrotne przybliżenie obrazu. Ich ergonomiczne konstrukcje zapewniają wygodę użytkowania i gwarantują łatwość w przenoszeniu lunety. Produkty, które u nas znajdziesz, cechują się intuicyjną obsługą i przyjaznymi interface'ami.

Lunety termowizyjne myśliwskie

Lunety termowizyjne są niezbędnym elementem wyposażenia każdego myśliwego. Wykorzystywane są przez nich jako urządzenia celownicze podczas polowań na dzikie zwierzęta. Pozwalają one na dokładne rozpoznanie celu, a następnie oddanie precyzyjnego strzału. Nowoczesne rozwiązania, w które zaopatrzone zostały nasze produkty, pozwalają na wygodną obserwację zwierzyny. Mogą być wykorzystywane zarówno w dzień, jak i w nocy, niezależnie od warunków pogodowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii nawet mgła czy deszcz nie będą przeszkodą w łowach. Oferowane przez nasz sklep lunety termowizyjne myśliwskie zapewniają płynność oglądanego obrazu. Szerokie pole widzenia, w które wyposażone są nasze produkty, pozwala zachować bezpieczeństwo, szczególnie podczas nocnych polowań.

Lunety termowizyjne - sklep

Produkty, które możesz kupić w naszym sklepie, są przystępne cenowo, dlatego na ich zakup decydują się nie tylko zawodowi myśliwi, ale również hobbyści. Mnogość pozytywnych opinii na temat naszych lunet termowizyjnych potwierdza, że są one niezwykle intuicyjne w użyciu, więc nie tylko profesjonaliści będą potrafili się nimi posługiwać.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl