Lunety noktowizyjne

W naszym sklepie posiadamy szereg różnego rodzaju akcesoriów do broni. Stawiamy na produkty wysokiej jakości - chcemy, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z produktów, które mogą u nas zakupić. W naszej ofercie posiadamy również lunety noktowizyjne w doskonałej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 

 

Czytaj więcej...

Luneta noktowizyjna

 

Luneta noktowizyjna to bardzo przydatne urządzenie, które może posłużyć na wiele różnych sposobów. Pozwala na obserwację zarówno w dzień, jak i w nocy. Wykorzystywana jest przez służy mundurowe oraz osoby zainteresowane polowaniami i survivalem. Sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, również podczas deszczu czy dużej mgły. Niektóre profesjonalne urządzenia pozwalają również na precyzyjne obliczenie odległości, dzięki wbudowanemu dalmierzowi. Sprawdzi się na długich dystansach, ale także w pracy na mniejsze odległości. Lunety są wielofunkcyjne i pozwalają na dostosowanie do własnych preferencji - większość funkcji możesz wyłączyć, jeżeli nie chcesz z nich korzystać.

 

Lunety noktowizyjne wyposażone są w wysokiej jakości wyświetlacze, które pozwalają na obserwację w trudnych warunkach w szczególności przy ograniczonym świetle. Lunety noktowizyjne najlepiej sprawdzają się w nocy. Iluminator podczerwieni działa z wystarczająco mocą, aby działać przy całkowitej ciemności. Większość modeli została zaktualizowana o menu w języku polskim - co jest bardzo przydatne w użytkowaniu. W zależności od modelu na wyświetlaczu dostępne są siatki celownicze, które można również wyłączyć, jeżeli okażą się akurat nieprzydatne. Większość nowoczesnych modeli posiada również slot na kartę SD, która pozwala na zapisywanie plików o dużej pojemności. Niektóre urządzenia łączą się również z siecią za pośrednictwem wbudowanego Wi-Fi.

 

Lunety noktowizyjne to wyspecjalizowane urządzenia, które posiadają szereg dodatkowych funkcji przydatnych podczas pracy w terenie. Są odporne na zniszczenia oraz wytrzymują nawet bardzo odmienne warunki atmosferyczne. Pracują one  w skrajnych warunkach, nawet do -25 do +50 stopni Celsjusza. Są odporne na silny wiatr, opady deszczu oraz śniegu. Posiadają wbudowany akumulator, który umożliwia bezprzewodowe działanie nawet do kilku godzin. Zasięg obserwacji sięga często nawet do 500 m. Lunety okażą się z pewnością przydatne w wielu sytuacjach.

 

Lunety noktowizyjne - sklep i opinie

 

W naszym sklepie posiadamy produkty wysokiej jakości, które cieszą się zaufaniem klientów. Dobieramy produkty w taki sposób, aby spełniały one nawet wysokie oczekiwania użytkowników. Produkty dobieramy w taki sposób, aby być pewnym ich skuteczności i niezawodności. Wszystkie wyposażone są w instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną. Kupując w naszym sklepie, możesz być pewien kompleksowej usługi oraz pomocy w wyborze produktu. Opinie naszych klientów są bardzo pozytywne, podkreślają oni, że dysponujemy sprzętem profesjonalnym, który sprawdza się w każdych warunkach.

 

Każdy obiektyw posiada również dopasowaną osłonę, chroniącą szkło przed zniszczeniem. W zestawienie znajduje się również etui. Wszystkie szczegóły znajdziecie w opisie każdego produktu. W razie wątpliwości dotyczących danego produktu z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Służmy radą na każdym etapie skład

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl