zawęź poszukiwania

Amunicja pistoletowa/rewolwerowa

Profesjonalne strzelectwo wymaga odpowiedniego przygotowania nie tylko w zakresie wyboru odpowiedniej broni, ale również najlepszej amunicji. Powinna być ona dopasowana pod każdym względem, tak aby w dowolnym momencie pozostawać w stanie pełnej gotowości do użytku. To wymaganie dotyczy zarówno amunicji rewolwerowej jak i pistoletowej.

 

Czytaj więcej...

Zapewniając naszym klientom najlepsze rozwiązania, sprawdzone pod względem technicznym, oferujemy szeroki wybór produktów z obu powyższych kategorii. Szerokie doświadczenie firmy Arma J. w branży sprawia, że jesteśmy przygotowani na indywidualne zapytania oraz konsultacje z każdym klientem.

Zdajemy sobie sprawę, że otwarta komunikacja ze sprzedawcą sprawdzonej broni palnej oraz amunicji jest absolutną podstawą zadowolenia każdego strzelca. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie wymagania pod tym względem.

Amunicja do rewolweru - opinie, specyfikacja techniczna

Łuska naboju przeznaczonego do wykorzystywania w broni rewolwerowej jest nieco dłuższa, niż ma to miejsce w przypadku amunicji pistoletowej. Nie można więc pozwolić sobie na jakiekolwiek odchylenie od powszechnie obowiązującej normy. Może to mieć bowiem fatalne skutki w odniesieniu do celności strzału oraz sprawności broni.
W ofercie Arma J. dostępne są produkty pochodzące od firm najbardziej rozpoznawalnych na rynku, w tym Sellier&Bellot. A jak wiadomo, korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych produktów stanowi gwarancję zadowolenia.

Profesjonalna amunicja pistoletowa

Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie - w odniesieniu do amunicji pistoletowej należy korzystać wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Przy wyborze cena zdecydowanie gra rolę drugorzędną, ponieważ na pierwszym miejscu listy wymagań znajduje się jakość. To właśnie dzięki niej można uzyskać pełne zadowolenie podczas treningów.

Arma J. - rozbudowana oferta amunicji rewolwerowej i pistoletowej

Podczas każdej transakcji zawsze stawiamy na pełne zadowolenie zainteresowanych ofertą klientów, dlatego jesteśmy otwarci na indywidualne konsultacje. W ich trakcie udzielamy informacji na temat innych typów amunicji oraz dodatkowych akcesoriów strzeleckich dostępnych w ofercie sklepu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl