Kamil Jamróz - kalendarium

0
Kamil Jamróz - kalendarium

Długo odkładane rozpoczęcie „bloga”, aktualności czy jak tam będziemy to nazywać. Chcemy zacząć od przedstawienia się, żeby każdy wiedział co sobą reprezentujemy, a właściwie co reprezentuje sobą Kamil.

W kolejnych artykułach będziemy już pisać tylko o rzeczach ważnych dla Was (piszcie o czym chcielibyście czytać).

Kilka ciekawostek z życia Kamila.

Piszemy na stronie „o nas”, że sklep powstał z pasji i zaangażowania - jest to cała prawda. Kamil pochodzi z rodziny, gdzie myślistwo praktykowane było z dziada pradziada. Broń była w jego domu od zawsze a jeszcze większe jest tam zaangażowanie w rozsądną gospodarkę łowiecką. Nic więc dziwnego, że mały Kamil szybko zainteresował się tą tematyką. Razem z tatą uczestniczył w polowaniach, uczył się dbać o przyrodę a kiedy przyszedł na to czas zaczął strzelać. Szybko okazało się, że jest w tym naprawdę dobry. Już w wieku 16 lat wygrał pierwsze zawody strzeleckie, a później było już tylko lepiej, ale to na koniec… Dzięki umiejętnościom strzeleckim i sukcesom na poziomie ogólnopolskim został przyjęty z otwartymi ramionami na Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i do sekcji strzeleckiej tamtejszego klubu „Śląsk Wrocław”. W trakcie studiów na kierunku trenerskim zdobył uprawnienia trenera sportu strzeleckiego i instruktora strzelectwa. Zaraz po ukończeniu studiów został zatrudniony na Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ, początkowo jako pracownik a po latach został jej kierownikiem. Z biegiem czasu zdobył uprawnienia prowadzącego strzelanie, sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego oraz doświadczenie z wieloma jednostkami broni i optyki.  Każdy kto go zna wie, że zawsze może liczyć na jego radę i fachową pomoc. Podsumowując: Strzelectwo to jego pasja od dziecka, droga edukacji oraz cała kariera zawodowa”. 

Zawsze najwięcej radości sprawiało mu uczestnictwo w zawodach (tu mała dygresja ode mnie – to Wy współuczestnicy tych zawodów tworzycie tam tak przyjemną atmosferę) a dzięki temu może pochwalić się niemałą kolekcją trofeów, kilka z nich możecie zobaczyć u nas w sklepie, ale jest tego więcej - nie jestem pewna, że udało mi się spisać wszystko.

Najważniejsze osiągnięcia:

1998 – Puchar Przechodni Bogdana Przybylskiego dla najmłodszego uczestnika zawodów o Puchar „Łowca Świętokrzyskiego” (miał 15 lat)

1999 – Zawody z okazji 81rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Skotniki Małe – I miejsce

1999 – Puchar Mirosławy Kądzielawa, Skotniki Małe – I miejsce

2000 – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży SKEET, Kraków – I miejsce

2001 – Puchar Łowca Świętokrzyskiego – II miejsce

2001 – Przechodni Puchar Zimy, Skotniki Małe – I miejsce

2002 Liga Strzelecka, Tarnów – I miejsce w kl. powszechnej i II miejsce drużynowo

2002 Liga Strzelecka, Przemyśl – I miejsce w kl. powszechnej

2002 Mistrzostwa Polski Juniorów SKEET, Kraków – I miejsce

2002 XXXV Mistrzostwa PZŁ w kl. powszechnej – I miejsce i najlepszy śrut

2002 – Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Busku Zdroju – I miejsce

2003 – Wielobój myśliwski, Tarnów – III miejsce klasa mistrzowska

2003 Liga Strzelecka PZŁ, Tarnobrzeg – II miejsce

2003 Mistrzostwa Okręgu, Starachowice – III miejsce w klasie mistrzowskiej

2003 Velka Cena Hradce Kralove II rocnik Skeet junior – III miejsce

2003 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, Starachowice – I miejsce

2004 Liga Strzelecka PZŁ, Rzeszów – I miejsce

2004 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski SKEET, Warszawa – III miejsce

2004 Mistrzostwa Polski SKEET, Wrocław – I miejsce

2004 Puchar Starosty Kazimierskiego – III miejsce

2004 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, Starachowice – I miejsce i II miejsce

2005 Zawody „Otwarcie sezonu”, Starachowice – III miejsce

2005 Puchar Starosty Powiatu Kazimierskiego, Chrustowice – I miejsce

2005 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, Starachowice – III miejsce w klasie mistrzowskiej i I miejsce drużynowo

2005 Liga Strzelecka PZŁ, Tarnobrzeg – I miejsce

2005 Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w kl. Mistrzowskiej, Poznań – I miejsce i najlepszy wynik w strzelaniu śrutem

2005 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski SKEET, Warszawa – II miejsce

2006 Zawody myśliwskie im Wiesława Dybały, Skotniki Małe – II miejsce

2006 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, Starachowice – II miejsce indywidualnie

2006 Liga Strzelecka PZŁ, Chełm – II miejsce drużynowo

2006 Liga Strzelecka PZŁ, Bór k. Rzeszowa – II miejsce

2006 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Warszawa – I miejsce SKEET i III miejsce w konkurencji double trap

2006 „Otwarcie sezonu”, Starachowice – II miejsce

2007 „Otwarcie sezonu”, Starachowice – najlepsza kula

2007 Puchar Łowca Świętokrzyskiego – II miejsce w klasie mistrzowskiej

2007 Finał Pucharu Polski w strzelaniu do rzutków Skeet 125, Warszawa – II miejsce

2007 Mistrzostwa Polski SKEET, Wrocław – II miejsce

2007 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego 1.06.2007r., Starachowice – I miejsce

2008 Liga Strzelecka PZŁ – I miejsce i najlepszy śrut

2008 Memoriał Krzysztofa Jamroza, Wrocław – I miejsce

2008 udział w ISSF Wordl Cup, Belgrade

2009 Finał Puchar Polski w konkurencji skeet, Wrocław – II miejsce

2009 IX Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w kl. Mistrzowskiej, Siemianowice Śl. – II miejsce i najlepszy wynik w strzelaniu śrutowym

2009 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, Starachowice – III miejsce w klasie mistrzowskiej i  najlepsza kula

2009 Puchar im. Wiesława Dybały, Skotniki Małe – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2009 Puchar „Łowca Świętokrzyskiego” – III miejsce w klasie mistrzowskiej

2009 II Runda Pucharu Polski w Strzelaniach do Rzutków Skeet 125, Bydgoszcz – I miejsce

2009 XV Turniej Chmielakowy – I miejsce

2009 Kluska Cup Skeet, Bydgoszcz – II miejsce

2009 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich”, Starachowice – I miejsce

2010 Puchar im. Wiesława Dybały, Busko Zdrój – II miejsce w klasie mistrzowskiej

2010 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2010 Liga Strzelecka, Lublin – I miejsce

2010 Liga Strzelecka, Tarnów – IV miejsce

2010 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich”, Starachowice – II miejsce

2010 Mistrzostwa Polski w konkurencji SKEET – II miejsce

2011 XI Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich, Rzeszów – III miejsce

2011 Eliminacje Ligi Strzeleckiej, Starachowice – III miejsce

2011 Eliminacje Ligi Strzeleckiej, Puławy – I miejsce

2011 Finał Ligi Strzeleckiej, Katowice – I miejsce i najlepszy śrut

2011 XVII Turniej Chmielakowy, Kumowa Dolina – I miejsce w klasie mistrzowskiej i najlepszy wynik w śrucie

2011 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego PZŁ – III miejsce w klasie mistrzowskiej

2011 Puchar Łowczego Okręgowego, Starachowice – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2011 Puchar „Łowca Świętokrzyskiego”, Starachowice – I miejsce, najlepsza kula i najlepsza „kula”

2011 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich”, Starachowice – II miejsce

2012  Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w kl. Mistrzowskiej, Poznań – III miejsce i najlepszy śrut

2012 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich” – I miejsce

2012 XVIII Turniej Chmielakowy, Chełm – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2012 Puchar im. Wiesława Dybały, Skotniki Małe – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2012 „Czarny Diament Ziemi Śląskiej”, Katowice – I miejsce

2012 Puchar „Łowca Świętokrzyskiego”, Starachowice – II miejsce

2012 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego, Starachowice – I miejsce w klasie mistrzowskiej i I miejsce drużynowo

2012 Zawody Strzeleckie Leśników, Radom – I miejsce klasa VIP

2012 Zawody o Puchar, Warszawy – III miejsce w klasie mistrzowskiej

2012 Puchar im. W. Dybały, Skotniki Małe – III miejsce w klasie mistrzowskiej

2012 „Puchar Jesieni”, Lublin – III miejsce klasa mistrzowska

2013 Eliminacje Ligi Strzeleckiej, Lublin – II miejsce

2013 Eliminacje Ligii Strzeleckiej, Rzeszów – III miejsce

2013 Finał Ligi Strzeleckiej, Słupsk – miastko – II miejsce indywidualnie i III miejsce drużynowo

2013 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich”, Starachowice – II miejsce

2013 Puchar „Łowce Świętokrzyskiego”, Starachowice – I miejsce

2013 Puchar im. W. Dybały, Skotniki Małe – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2013 Puchar Swarovski Optik, Piotrków Trybunalski – I miejsce

2013 Puchar Łowczego Okręgowego, Starachowice – I miejsce

2014 „Czarny Diamet Ziemi Śląskiej” – IV miejsce

2014 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich”, Starachowice – I miejsce i najlepszy śrut

2014 Puchar im. W. Dybały, Skotniki Małe – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2014 II Runda Ligi Strzeleckiej PZŁ, Starachowice – I miejsce

2014 Liga Strzelecka, Chełm – II miejsce

2014 XX Turniej Chmielakowy, Chełm – I miejsce w klasie mistrzowskiej i I miejsce w śrucie

2014 Puchar „Łowca Świętokrzyskiego”, Starachowice – II miejsce i najlepsza kula

2014 XIV Mistrzostwa PZŁ w strzelaniach myśliwskich, Poznań – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2015 Liga Strzelecka, Tarnobrzeg – I miejsce

2015 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich” – I miejsce

2015 Eliminacje Ligi Strzeleckiej, Lublin – II miejsce

2015 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Strzelaniach Myśliwskich, Starachowice – I miejsce indywidualnie

2015 Puchar Północnego Mazowsza, Chotum – III miejsce

2016 XVI Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w kl. Mistrzowskiej, Radom – I miejsce

2016 Turniej Chmielakowy, Chełm – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2016 I Memoriał Edwarda Woźnego w Strzelaniach Myśliwskich – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2016 „Czarny Diament Ziemi Śląskiej” – IV miejsce

2016 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Strzelectwie Myśliwskim, Starachowice – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2017 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich”, Starachowice – I miejsce i najlepsza „kula”

2017 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego – II miejsce w klasie mistrzowskiej

2018 Zawody o Puchar Norma, Tarnów – I miejsce i najlepszy wynik w śrucie

2018 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego PZŁ, Starachowice – III miejsce

2018 Puchar 95lecia PZŁ w strzelaniach myśliwskich, Poznań – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2018 XXXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich, Włocławek – I miejsce

2018 Zawody Browninga i Winchestera, Siemianowice – I miejsce i najlepszy wynik w śrucie

2018 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego PZŁ – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2018 Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik – I miejsce

2018 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich” – I miejsce i najlepszy śrut

2019 Puchar „Dymarek Świętokrzyskich” – I miejsce

2019 Zawody o Puchar Norma, Tarnów – I miejsce

2019 II Puchar PZŁ MIX, Siemianowice Śl. – III miejsce w klasie mistrzowskiej

2019 Mistrzostwa Okręgu Kieleckiego PZŁ, Starachowice – III miejsce w klasie mistrzowskiej

2019 Zimowy Puchar Wójta Gminy Lubiszyn Poker „Myśliwi dzieciom” – I miejsce i najlepszy wynik w strzelaniu śrutem

2019 II Memoriał dr G. Wardyńskiego – III miejsce w klasie mistrzowskiej

2019 „Czarny diament ziemi śląskiej”, Siemianowice Śl. – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2019 Puchar Jesieni w strzelaniach sportowych myśliwskich – IV miejsce w klasie mistrzowskiej

2019 „Zawody Przylaszczki”, Suchodół – I miejsce

2020 Zimowy Puchar Wójta Gminy Lubiszyn – II miejsce

2020 Letni Puchar KVG – edycja 2, Pasternik – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2021 Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego ZO PZŁ Kielce – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2021 II Puchar TAGART, Tarnobrzeg – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2021 VIII Puchar Delta – II miejsce w klasie mistrzowskiej

2021 Eliminacje Ligi Strzeleckiej PZŁ, Rzeszów – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2021 Półfinał Ligi Strzeleckiej PZŁ, Starachowice – I miejsce w klasie mistrzowskiej

2021 Finał Ligi Strzeleckiej PZŁ, Tarnobrzeg – II miejsce i najlepszy wynik w śrucie

2022 „Otwarcie sezonu”, Radom – I miejsce

2022 I runda Pucharu Polski Skeet, Bydgoszcz - III miejsce

2022 III runda Pucharu Polski Skeet, Poznań - III miejsce

2022 Skeet Open, Rawicz - II miejsce

Wawrzyn Strzelecki

W każdym roku uczestnictwa w zawodach, walczył również o uzyskanie najlepszych wyników, które pozwalały mu na zdobycie prestiżowego wyróżnienia – Wawrzyna Strzeleckiego (suma 3 najlepszych wyników zawodów rangi krajowej)

2022 Wawrzyn Srebrny z wynikiem 1405

2021 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1440

2019 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1451

2018 Wawrzyn Złoty z diamentem z wynikiem 1468

2017 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1427

2016 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1449

2015 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1457

2014 Wawrzyn Złoty z diamentem z wynikiem 1459

2013 Wawrzyn Złoty z diamentem z wynikiem 1463

2012 Wawrzyn Złoty z diamentem z wynikiem 1465

2011 Wawrzyn Złoty z diamentem z wynikiem 1472

2010 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1432

2009 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1449

2006 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1431

2005 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1423

2004 Wawrzyn Złoty z wynikiem 1437

2003 Wawrzyn Brązowy z wynikiem 1354

2002 Wawrzyn Srebrny z wynikiem 1366

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl